fbpx

Fotograf na komunię

Fotografia komunijna.

Komunia to ważny moment w życiu dziecka, takie chwile warto upamiętniać, aby w przyszłości móc odtworzyć sobie tę uroczystość z nawet najmniejszymi szczegółami. Specjalnie dla upamiętnienia takich chwil zatrudniamy fotografów, którzy wykonują sesje komunijne. Zdjęcie z klasą, grupą z którą dziecko przystąpiło do sakramentu to wspaniała pamiątka na całe życie. Głównie skupiamy się na zleceniach dotyczących obsługi jednej grupy, ale jest też możliwość zamówienia u nas reportażu komunijnego lub zdjęć osobistych z tego wydarzenia.

Jakie zdjęcia oferujemy?

W skład naszej oferty wchodzą głównie zdjęcia dotyczące poszczególnych grup, tj. z klasą, wszystkich grup przystępujących w tym czasie do komunii, zdjęcia z mszy z uwagą na wybraną klasę. Dodatkowo jest także możliwość zamówienia u nas sesji indywidualnej, czyli np. reportażu (wliczając w to przygotowania do komunii), lub zdjęć z uroczystości przyjęcia sakramentu.

Sesje wykonujemy przez cała uroczystość, po skończeniu mszy przechodzimy do zdjęć grupowych, z klasą lub rodziną. Pomimo tego, że zazwyczaj obsługujemy całą grupę, w miarę możliwości staramy się, aby uchwycić każdą osobę w sposób indywidualny. Zależy nam na efekcie końcowym i zadowoleniu klientów, dlatego podchodzimy do każdego zamówienie w sposób osobisty.

Co jest dla nas najważniejsze?

Fotografując ważne wydarzenia zawsze staramy się oddać klimat, charakter, a co najważniejsze emocje, które towarzyszyły podczas takich uroczystości. Dla nas zdjęcia oprócz formy materialnej są także rodzajem zapisu ważnych chwil dla kogoś, czymś co będzie przewijało się przez całe życie pewnej osoby. Wydawać się może, że robiąc zdjęcia grupowe ciężko oddać emocje, ale pomimo tego staramy się, aby choć trochę przybliżyć charakter komunii, żeby później osoba oglądająca zdjęcia mogła jak najbardziej szczegółowo odtworzyć sobie jeszcze raz całą uroczystość. Ważne jest dla nas również sam przebieg takich sesji komunijnych, pomimo, że nie mamy bezpośredniego kontaktu z każdym dzieckiem z osobna, staramy się zapewnić miłą i luźną atmosferę. Komunia jest na pewno wystarczająco stresującym wydarzeniem, dlatego nie chcemy dokładać kolejnych powodów do niechcianych emocji. Zależy nam przede wszystkim na zdjęciach, które oglądane w przyszłości będą wywoływać uśmiech na twarzy.

Jeżeli organizujesz spotkanie komunijne, daj nam znać! Chętnie weźmiemy udział w spotkaniu i przedstawimy ofertę!