fbpx

Fotografia Ślubna Piaseczno

Ślub i wesele to  niezwykłe wydarzenie zarówno dla pary młodej, rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, jak i gości. Wyjątkowość chwili wyrażona jest w emocjach, a te są niepowtarzalne. Dlatego, tego rodzaju wydarzenia wymagają właściwego udokumentowania. Skupiając się właśnie na radości, wzruszeniu, zaskoczeniu czy ekscytacji, dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas fotografie, były najlepszym odzwierciedleniem rzeczywistości. 

Jesteśmy fotografami z wieloletnim stażem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, nie narzucamy swojej wizji. Staramy się kreować swobodną atmosferę i nie wymuszać określonych kadrów. Obserwujemy i na podstawie tych obserwacji, fotografujemy wyjątkowe momenty. Fotografujmy tak, aby udokumentować najważniejsze chwile. Unikamy powtarzalności kadrów, wybieramy wyjątkowość, spontaniczność, a także kreatywność. 

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, stawiam na naturalne kadry. Zawsze jesteśmy przygotowany do panujących warunków oświetleniowych i atmosferycznych.  Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i jasnych obiektów. Każdy reportaż poddawany jest selekcji, a wykonane przez nas zdjęcia poddawane są odpowiedniej korekcie graficznej bez zbędnych filtrów i dodatków. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności i śledzimy trendy panujące w fotografii, aby stworzyć niebanalną ofertą jak najbardziej dopasowaną do oczekiwań przyszłych małżonków. 

Zdjęcia, które wykonamy, pozostaną z Wami na zawsze, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, przygotowując siebie i dopasowując sprzęt do okoliczności. Dbamy zarówno o szczegóły, jak i całościowy charakter reportażu, by stworzyć wyjątkową pamiątkę, zarówno dla Państwa Młodych, jak i zaproszonych gości. 

Jesteśmy elastyczny na sugestie i wskazówki Państwa Młodych. Z miłą chęcią wykonamy zdjęcia na ślubie, weselu, a także podczas pleneru.

Fotografia to nasza pasja, którą wyrażamy w emocjach zapisanych w kadrach. 

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio zrealizowanych zleceń, a także do kontaktu. 

Pakiet Mini – tylko ślub cywilny lub kościelny

1000 zł.

 • Przygotowania w domu Panny Młodej
 • Ceremonia ślubu z życzeniami
 • 80 -120 obrobionych i przygotowanych do wydruku zdjęć
 • 30 odbitek w formacie 13×18 na papierze Fuji
 • Zapis na USB

Pakiet Podstawowy

2500 zł.

 • Przygotowania w domu Panny Młodej
 • Błogosławieństwo
 • Ślub wraz z życzeniami
 • Przyjęcie weselne do godziny 1 w nocy
 • 300-400 obrobionych zdjęć przygotowanych do wydruku
 • Zapis na USB
 • Odbitki na papierze fotograficznym w formacie 13×18 cm w ilości 50 szt.

Dodatkowo płatne:

Plener ślubny innego dnia czas trwania pleneru do 3 godzin – 1000 zł.

Przygotowane i obrobione ok. 60 zdjęć

Odbitki na papierze Fuji w formacie 13x18cm w ilości 20 szt.

Przygotowania w domu Pana Młodego – 250 zł.

Poprawiny czas wykonania usługi ok. 4 godziny – 1000 zł.

Przygotowane i obrobione ok. 100 zdjęć

Odbitki na papierze Fuji w ilości 20szt.