fbpx

Fotografia przedszkola, szkoły

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą fotografii szkolnych oraz przedszkolnych. Robimy zdjęcia podczas różnego rodzaju uroczystości tak w szkołach jak i przedszkolach, czy jest to pasowanie na ucznia, pierwsze jasełka w przedszkolu, a może jest to po prostu dzień uśmiechu w szkole lub przedszkolu, i chcecie Państwo, aby uśmiech ten w naturalnych warunkach został uchwycony w obiektywie aparatu? Nasza firma specjalizuje się w chwytaniu momentów, które są zapisywane w formie fotografii. Wiadomo, że fotografowanie dzieci, które są w stałym ruchu, to nie małe przedsięwzięcie. Dzieci to kwintesencja żywiołu w jego najsurowszej postaci, także uchwycenie ich w naturalnym środowisku stanowi nie lada wyzwanie oraz wymaga wielu umiejętności i lat doświadczenia w fotografowaniu najmłodszych. Nasza firma jest w stanie sprostać temu zadaniu. Oferujemy zdjęcia dzieci najwyższej jakości o każdej porze roku. Z przyjemnością przygotowujemy się do sesji okolicznościowych, dostosowanych do pory roku. Możemy przygotować sesje jesienne, np. podczas Dnia Nauczyciela, sesje zimowe na śniegu, gdy dzieci same lepią bałwana lub wiosenne, np. podczas zatapiania Marzanny – terminy i tematy przewodnie oczywiście są do ustalenia.

Oprócz zdjęć grupowych, realizujemy również zamówienia indywidualne, fotografujemy dzieci pojedynczo lub w małych grupach podczas zabawy lub trwania uroczystości. Staramy się przekazać jak najbardziej naturalny wyraz i pozę dziecka, bez sztuczności i wymuszania sytuacji, tak aby dziecko czuło się swobodnie i było po prostu sobą.

Chętnie robimy też zdjęcia z nauczycielami wychowawcami bądź dla nauczycieli, jako formę pamiątki od klasy na zakończenie roku szkolnego / przedszkolnego. Polecamy się też na wycieczki szkolne w okolicy, ogniska lub festiwale, np. z okazji Dzień Dziecka.

Wykonujemy również zdjęcia legitymacyjne oraz zdjęcia do innych dokumentów dla dzieci w każdym wieku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowego.