fbpx

Wideofilmowanie

Usługi wideofilmowania firma realizuje od 1992 roku. Przez lata firma rozwinęła znacząco, zarówno swoje wyposażenie, jak i umiejętności. Obecnie oferujemy Państwu cyfrowe nagranie i montaż uroczystości ślubnych, chrzcin, komunii, studniówek, filmów reklamowych przy pomocy sprzętu wyposażonego w system 4K.

Konsultacje nad studiem wideo sprawował reżyser Jerzy Passendorfer twórca m. in. serialu Janosik, filmu Zamach, Monte Casino i innych.

Realizujemy filmy z uroczystości zaślubin, z komunii św., ze studniówek, imprez firmowych, a także spoty reklamowe, filmy instruktażowe oraz promocyjne.

Oferta Wideo :
– nagranie i montaż na dwa aparaty, dwóch operatorów w standardzie FULL HD (bez dopłaty) 4K za dopłatą. Dodatkowo rejestrator dźwięku oraz kamery GoPro w kościele, samochodzie i na przyjęciu.
– obecność operatora od przygotowań/błogosławieństwa (do ustalenia) do godziny 1 w nocy
– do 90 minut gotowego filmu, na specjalne życzenie czas filmu może być inny.
– nowoczesny, dynamiczny 4 minutowy teledysk
– Zapis na pen drive, możliwość udostępnienia w chmurze
–  Dojazd do 50 km w cenie usługi

UROCZYSTOŚCI INNEGO DNIA NIŻ SOBOTA – DUŻE RABATY

Pracujemy w w systemie 4k. Zarówno nagranie, jak i montaż filmu odbywa się w pełni metodą cyfrową czyli praktycznie bez straty jakości.

Nagrywane przez nas filmy mają profesjonalny podkład dźwiękowy, czołówki i napisy.

Personalizowane opakowania USB. Możemy również przygotować nadruk na płytach BluRay/DVD/CD oraz wydruk okładek, realizacje już od 1 szt.