fbpx

Fotografia reklamowa Piaseczno, Warszawa i okolice

Obecnie na rynku kluczowym czynnikiem, koniecznym do zdobycia klienta, jest zwrócenie jego uwagi na produkt – w dobie kiedy większość transakcji odbywa się internetowo, świetnym rozwiązaniem będzie profesjonalne przedstawienie ofert – skorzystanie z pomocy fotografa wykonującego packshoty.

Są one powszechnie stosowane w telewizji, mediach, ulotkach, prasie, mediach społecznościowych oraz wszelkiego rodzaju kampaniach reklamowych.

Czym właściwie są packshoty?

To zdjęcia, które mają w jak największym stopniu odzwierciedlić rzeczywisty wygląd produktu. Jest on idealnie oświetlony, przedstawiony na jednolitym tle. Różne cechy fotografowanych przedmiotów wymagają zastosowania odmiennych technik i obiektywów – jednak w każdym przypadku priorytetową kwestią jest dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zdjęć. Dzięki nim, w najlepszy możliwy sposób można przedstawić na zdjęciu fakturę i barwę przeróżnych materiałów. Jeśli fotografowanie odbywa się poza studiem, najkorzystniejszym jest korzystanie z światła wczesnego popołudnia, jednak w studiu, genialne oświetlenie zapewnią specjalistyczne lampy.

Każde zamówienie na wykonanie packshotów traktowane jest indywidualnie. Zamówienia różnią się zarówno gabarytami produktów, koniecznością retuszowania wykonanych już zdjęć oraz stopnia w jakim należy to wykonać, czy ilością przedmiotów do sfotografowania, co wpływa z kolei na czas realizacji. Istotna jest również długość współpracy czy konieczność stylizacji produktów.

Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie packshotów?

Zdjęcia najlepszej jakości, idealnie odzwierciedlające rzeczywisty stan produktu, poświadczą o sprzedającym jako wiarygodnym, zachęcą do nawiązania współpracy. Sprawią, iż zainteresowani ofertą nie będą bali się nawiązywać transakcji – widoczna dbałość o szczegóły będzie kolejnym czynnikiem zapewniającym o profesjonalizmie. Estetyczna grafika, jeśli chodzi o handel – szczególnie internetowy, to w dzisiejszych czasach podstawa i pierwszy krok do zdobycia klientów.

Skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę!