fbpx

Fotograf na studniówkę

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego nastolatka. Planowanie tej imprezy w wielu przypadkach rozpoczyna się już na samym początku edukacji w szkole średniej. Nic w tym dziwnego! Lepiej mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte przed czasem na ostatni guzik. Jedną z ważniejszych inwestycji w trakcie przygotowań do studniówki powinna być rezerwacja fotografa, który uwieczni ulotne chwile szampańskiej studniówkowej zabawy. Pomimo tego, że prawie każdy dysponuje teraz telefonem z wbudowanym dobrym aparatem fotograficznym, warto robienie zdjęć oddać w ręce wykwalifikowanego specjalisty. Chyba nikt nie chciałby zobaczyć swoich rozmazanych zdjęć z tańca, czy grupowej fotografii, na której najwyższy kolega ma uciętą głowę. Dobre zdjęcia będą pamiątką na całe życie i z pewnością posłużą jako podstawa sentymentalnych wspomnień po wielu latach na spotkaniach klasowych.

W czasie studniówki trzeba być mocno skoncentrowanym, jeżeli chce się wykonać dobry reportaż. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda chwila trwania imprezy jest warta uwiecznienia na zdjęciu. Jest jednak zestaw uniwersalnych i sprawdzonych okoliczności, które na każdej studniówce należy sfotografować:

– przygotowania abiturientów do rozpoczęcia imprezy,

– uroczyste otwarcie studniówki, toast,

– poloneza,

– program artystyczny, podziękowania dla nauczycieli,

– tańce na parkiecie,

– zabawę przy stole,

– krojenie tortu studniówkowego,

– każdego ucznia z osobą towarzyszącą.

O to, aby żadne z wymienionych wydarzeń nie zostało pominięte na zdjęciach oraz aby każdy z uczniów się na nich odnalazł, zadba profesjonalny fotograf, a maturzyści będą mogli skupić się na swoim wyjątkowym dniu i cieszyć się zabawą do białego rana. Nie zamykamy się w sztywnych ramach wymienionych wyżej kategorii zdjęć. Jesteśmy otwarci na propozycje – Wy się dobrze bawcie, a my solidnie wykonamy swoją pracę. Z takim nastawieniem jesteśmy pewni, że naszymi zdjęciami opowiemy w piękny i ciekawy sposób Waszą historię.

W celu uzyskania aktualnej oferty fotograf na studniówkę, zapraszamy do kontaktu!