fbpx

Wywoływanie zdjęć online

Zamów zdjęcia online! Wygodnie z telefonu lub komputera.

Świat pędzi jak szalony, często nie ma po prostu czasu, by iść do zakładu fotograficznego i złożyć tam zamówienie.
Robiąc to online, można zaoszczędzić wiele czasu, kosztów dojazdu i nerwów podczas stania w kolejce!

Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony do panelu zamówienia:

Taka forma zakupów umożliwia też wybór odpowiednich parametrów odbitki (rodzaj papieru, wielkość itp.) na spokojnie. Wszystko można obejrzeć, przemyśleć i zastanowić się, żeby dopiero później podjąć decyzję. Korzystając z wersji zamawiania zdjęć online, wszystkie dostępne opcje są komfortowo wypisane na jednej stronie, można wymierzyć sobie ile miejsca mamy na zdjęcie, wielkość ramki, którą dysponujemy itp. Jest to o wiele wygodniejszy i szybszy sposób na drukowanie wspomnień.

zamow zdjecia online

Po co jednak drukować?

Żyjemy w dobie cyfryzacji. Większość danych przechowujemy na nośnikach typu pendrive lub w tzw. chmurze. Wiele osób zaniechało wywoływania zdjęć, bo po co skoro można obejrzeć je na komputerze. Niby tak, ale…

memories 407021 1280

Chyba niewiele osób się nie zgodzi, jeżeli powiem, że znacznie lepiej znają zdjęcia, które oglądali w albumach niż te zgrane z aparatu na komputer i pozostawione w elektronicznej wersji.

Kolejną kwestią jest to, że przechowując zdjęcia w postaci cyfrowej często mamy ich bardzo dużo. Jeżeli ktoś ma tendencje do robienia zdjęć co kawałek, to w takim folderze będzie tysiące zdjęć, ale wszystkie prawie o tym samym. Wywoływanie zdjęć zmusza nas do wybrania tych najlepszych, tych, które niosą ze sobą jakieś wspomnienia i wartość. Chętniej ogląda się folder, który zawiera kilka dobrych fotografii niż taki z kilkukrotnie większą liczbą obrazów, ale powtórzonych, albo gorszej jakości.

Przewaga odbitek nad wersją cyfrową polega też na tym, że ciekawiej ogląda się album niż ekran. Człowiek lubi dotknąć, przyjrzeć się. Wywołane zdjęcie jest namacalne. Nie zgubimy go w gąszczu folderów i podfolderów, ani nie usuniemy przez przypadek. Nie zniknie też podczas awarii systemu. Co najwyżej możemy zapomnieć, gdzie schowaliśmy album.

Zdjęcie można też oprawić w ramkę i powiesić na ścianie, czy postawić na komodzie. Za każdym razem będzie nam przywoływało na myśl tamte chwile. Zdjęcia w formie cyfrowej nie postawimy na szafie (chyba że w ramce elektronicznej, ale ona może się rozładować, a po drugie ciągle zużywa prąd).

Wywołanym zdjęciem można też kogoś obdarować i zapewniam, że jest to wspaniały pomysł na prezent. Wspólne wspomnienia bardzo łączą ludzi, a często przypominane mimowolnie budują silniejszą więź. Taki prezent jest prezentem z myślą o przyszłości. Nie liczy się sam moment dawania i uśmiech na twarzy z powodu rozrywania kolorowego papieru, ale dalsze ,,dzieje” tego upominku. Zdjęcie będzie za każdym razem przywoływać pozytywne emocje, których wtedy doświadczyliśmy. Dając fotografię, dajesz radość, która powraca podczas samego oglądania!

Jaki papier wybrać?

Nasza firma oferuje wysokiej jakości odbitki na trzech rodzajach papieru: błyszczącym, matowym oraz Silk.

Papier jedwabisty (Silk) idealnie nadaje się do dużych powiększeń oraz zdjęć okolicznościowych. Jest matowy i miękki. Delikatne kontrasty i doskonale oddane kolory. Struktura włókien jedwabiu (mała krateczka) nadaje fotografiom dawnego klimatu.

Papier błyszczący dodaje trójwymiarowości i pięknie odzwierciedla kolory. Najlepiej nadaje się do albumów, gdyż na gładkiej powierzchni niestety łatwo zostają odciski palców, dlatego warto by odbitki nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Papier matowy zdecydowanie bardziej nadaje się do wywołania zdjęć, które będą często miały kontakt z dłońmi, a także jeżeli będą przechowywane w pudełku. Są bowiem znacznie bardziej odporne na zniszczenia mechaniczne. Jest nieco mniej kontrastowy niż błyszczący.

odbitki online

Formaty zdjęć

pictures 2618641

Wywołujemy zdjęcia w rozmiarach od 9×13 cm do 30×45 cm. Można więc bez problemu zamówić zdjęcia przeznaczone do albumu, niewielkiej ramki, czy trochę większej powieszonej np. na ścianie w salonie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i problemów można skontaktować się z obsługą za pomocą telefonu, czy poczty elektronicznej, więc o brak kontaktu nie należy się martwić.